+387 37 316 350 | pkusk@bih.net.ba

projekti_cover

Snaga
partnerstva.

Second slide Aktualnosti iz Komore   

Privredna komora USK učestvovala na Generalnom BH sajmu privrede ZEPS 2025

Datum objave: 15.09.2025 09:27

Privredna komora USK učestvovala na Generalnom BH sajmu privrede ZEPS 2025

U Zenici je svečano otvoren Generalnog BH sajma privrede ZEPS 2025, koji se održava od 10. do 13. septembra na Kamberovića polju. Ova privredna manifestacija, koja se može pohvaliti tradicijom dugom tri decenije, privukla je brojne izlagače i posjetitelje iz zemlje i inostranstva.

Na ovogodišnjem sajmu Privredna komora Unsko-sanskog kantona izlaže na zajedničkom štandu komorskog sistema Bosne i Hercegovine gdje se svi posjetitelji imaju priliku upoznati s uslugama, aktivnostima i projektima Komore. Predstavljeni su i privredni i turistički potencijali Unsko-sanskog kantona, te su prezentirani rezultati održanog 21. međunarodnog sajma ekologije EKOBIS 2025, kao i najavljen 22. po redu koji će se održati od 3. - 6. septembra 2026. u Bihaću.

Generalni BH sajam ZEPS 2025 održava se na 22.000 m2, uz učešće 500 kompanija sa više od 2.000 brendova iz Bosne i Hercegovine i svijeta.

Title
Title
Title
Title

Tagovi


Povezane vijesti

Prijava na Newsletter

Prijavite se da primate najnovije vijesti, javne pozive, tendere, oglase na Vašu e-mail adresu.

Prijavi se